İŞ İLANI DETAYI

Arçelik-Beko-Altus-Grunding yetkili servisi olarak faaliyet gösteren firmamızda, EML Elektrik-Elektronik bölüm mezunu, askerliğini yapmış 1 personel alınacaktır.İŞKUR sisteminden İlana başvurunuzu yapıp, aşağıda belirtilen numaradan randevu alarak görüşmeye gidebilirsiniz.


Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeELEKTRİK VE ELEKTRONİK


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- (9.07.2004 -
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SAYGILAR MAH. SONER AKSOY CAD. NO: 221 SOKAK NO:1 GEDİZ KÜTAHYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : GEDİZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : İHSAN TERZİOĞLU Ünvan : İŞVEREN Telefon : 905324965720 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kütahya
İlçe : Gediz
Pozisyon : Elektronik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905324965720

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Elektronik iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kütahya ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kütahya, Edmeg GEDİZ veya Edmeg Kütahya Elektronik gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kütahya ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder