İŞ İLANI DETAYI

· Elektrik & Elektronik, otomasyon ve bilgisayar teknolojileri alanında bilgi sahibi,· Takım çalışmasına uyumlu,· Sorumluluk sahibi ve disiplinli,· Askerlik Hizmetini tamamlamış25-40 yaşları arasında,Tercihen en az 3 ve üzeri tecrübeli ya da yetiştirilmek üzereElektrik Bakım/onarım teknisyeni/teknikeri alınacaktır1 kişi Olanaklar: Haftanın 5 günü mesai vardır cumartesi,pazar tatil ,Servis imkanı, Erzak yardımı, yemek imkanı, bayramlarda ikramiye imkanı vardırİŞKUR sisteminden İlana başvurunuzu yapıp, aşağıda belirtilen numaradan randevu alarak görüşmeye gidebilirsiniz.


BİLİM VE MÜHENDİSLİK


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Erkek 25- -40 (9.07.1999 - 11.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 4/2 KÜTAHYA KÜTAHYA MERKEZ KÜTAHYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KÜTAHYA MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : GÜLŞEN KURT Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ Telefon : 902742612127 E-posta : gulsen@gipex.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kütahya
Pozisyon : Elektronik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902742612127
gulsen@gipex.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder