İŞ İLANI DETAYI

Tabela ünvanı SİVAS TÜL PERDE olan firmada çalıştırılmak üzere terzi alımı yapılacaktır.Müracaat İçin;1-İnternet sitemizden başvuru yaparak, firma ile iletişime geçilerek randevu alınabilir,2- Kurumumuza Bizzat gelerek İş ve Meslek Danışmanınızdan alacağınız gönderme formu ile görüşmeye gidebilirsiniz.


İş Tecrübesitül ve perde dikiminde deneyimli


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -50 (9.07.2004 - 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : AYDOĞAN MAH HAYRİ SIĞIRCI CADDESİ NO :50/ A SİVAS SİVAS MERKEZ SİVAS / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : DİVRİĞİ , GEMEREK , GÜRÜN , HAFİK , İMRANLI , KANGAL , KOYULHİSAR , SİVAS MERKEZ , SUŞEHRİ , ŞARKIŞLA , YILDIZELİ , ZARA , AKINCILAR , ALTINYAYLA/SİVAS , DOĞANŞAR , GÖLOVA , ULAŞ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : mehmet koçak Ünvan : işveren Telefon : 905446410960 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Sivas
İlçe : Divriği
Pozisyon : Terzi
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905446410960

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Terzi iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Sivas ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Sivas, Edmeg DİVRİĞİ veya Edmeg Sivas Terzi gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Sivas ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder