İŞ İLANI DETAYI

FOLLKARD TOWERS' DA BULUNAN CARRERA FİTNESS SPA SPOR MERKEZİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DENEYİMLİ TEMİZLİK GÖREVLİLERİ ALINACAKTIRBAŞVURACAK KİŞİLERİN OTEL VEYA HASTANE DENEYİMİ OLMASI, GÜNDÜZ 2 VARDİYA ÇALIŞABİLECEK, BAY-BAYAN, 20-40 YAŞ ARASI, KİMYASAL VE MAKİNE KULLANIMI KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ OLMASI GEREKMEKTEDİRİŞKURDAN GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA TURGAY BEY'DEN RANDEVU ALARAK GÖRÜŞMEYE GİDİNİZ


İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeDENEYİMLİ


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 20- -40 (9.07.2004 - 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (9.07.2004 - 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ADALET MAHALLESİ MANAS BULVARI NO:47 A BLOK K:5-6 BAYRAKLI BAYRAKLI İZMİR BAYRAKLI İZMİR BAYRAKLI İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BORNOVA , KARŞIYAKA , KONAK , BAYRAKLI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : TURGAY TURGUT Ünvan : Telefon : 902322900777 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Bornova
Pozisyon : Temizlik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902322900777

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Temizlik iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg BORNOVA veya Edmeg İzmir Temizlik gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder