İŞ İLANI DETAYI

Sigorta acentesinde teknik personel olarak çalışılacak


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar KullanımıBilgisayar kullanma


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Kadın 18- -45 (7.07.2006 - 11.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ÇAYIR MAHALLESİ NEVŞEHİR CADDESİ NO:6 GÜLŞEHİR NEVŞEHİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AVANOS , DERİNKUYU , GÜLŞEHİR , HACIBEKTAŞ , KOZAKLI , NEVŞEHİR MERKEZ , ÜRGÜP , ACIGÖL İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MÜCAHİT GÜNEŞ Ünvan : SAHİBİ Telefon : 905412741067 E-posta : gunes050@hotmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil) En Çok Ücret : 17003 TL

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Nevşehir
İlçe : Avanos
Pozisyon : Sigorta
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905412741067
gunes050@hotmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Sigorta iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Nevşehir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Nevşehir, Edmeg AVANOS veya Edmeg Nevşehir Sigorta gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Nevşehir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder
Nevşehir Geneli İş İlanları