İŞ İLANI DETAYI

Firmamızın Gaziantep 5.OSB deki FabrikamızdaCari hesap ve mutabakatını ve borç alacak takibini yapacakE irsaliye, e fatura ve e arşiv konusunda deneyimliMikro kullanmayı bilenKendisine ait olan çalışma alanının düzen ve temizliği konusunda hassasiyet gösteren, Aktif olarak araç kullana bilenTicaret lisesi mezunu veya üniversitelerin işletme,iktisat,ekonomi vbBölümlerinden mezunMs office programlarını etkin şekilde kullana bilenAskerliğini yapmışEn az1 yıl deneyim sahibi bay personel alınacaktır.


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım ÇalışmasıSERVİS GÜZERGAHLARIMIZ YEDİTEPE-NARLITEPE-ŞEHREKÜSTÜ-ÇIKSORUT-NCR HASTANESİ- ADLİYE-BEYKENT ÜZERİNDEN GEÇMEKTEDİR İKAMETEGAHI BU GÜZERGAHLARA YAKIN OLANLAR ÖNCELİKLİ TERCİHİMİZDİR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 30- (19.07.1994 -
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : BAŞPINAR MAH. OSB. 5.BÖLGE 83542 NOLU CAD. NO:3 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ŞAHİNBEY , ŞEHİTKAMİL , GAZİANTEP/MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : KÜBRA HANIM Ünvan : MUHASEBE Telefon : 905312871705 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf En Az Ücret : 17500 TL (AGİ Dahil Değil)

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Gaziantep
İlçe : Şahinbey
Pozisyon : Muhasebe
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905312871705

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Muhasebe iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Gaziantep ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Gaziantep, Edmeg ŞAHİNBEY veya Edmeg Gaziantep Muhasebe gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Gaziantep ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder
Gaziantep Geneli İş İlanları