İŞ İLANI DETAYI

Mobilya imalat alanında faaliyet gösteren firmamıza mobilya imalatında çalışacak personeller alınacaktırServis; Buca Hasan Ağa parkı - - Karabağlar - Gaziemir - yemek firma tarafından karşılanmaktadır


İş Tecrübesi.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 18- -50 (13.06.2006 - 15.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SAİM ÇIKRIKÇI CADDESİ NO:86 KISIKKÖY MENDERES İZMİR MENDERES İZMİR MENDERES İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : MENDERES , GAZİEMİR , KARABAĞLAR İrtibat Bilgileri : İsim : fatma hanım Ünvan : Telefon : 902322576777 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Menderes
Pozisyon : Mobilya
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902322576777

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Mobilya iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg MENDERES veya Edmeg İzmir Mobilya gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder