İŞ İLANI DETAYI

DENGE İZOLASYON FİRMASINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE MOBİLYA MONTAJCISI ALIMI YAPILACAKTIR.Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- (30.06.2004 -
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : YENİ MH DR. İSMAİL BEY CAD BİLECİK BOZÜYÜK BOZÜYÜK BİLECİK / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BOZÜYÜK İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Teyfik EROĞLU Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU Telefon : 905332652863 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Bilecik
İlçe : Bozüyük
Pozisyon : Mobilya
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905332652863

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Mobilya iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Bilecik ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Bilecik, Edmeg BOZÜYÜK veya Edmeg Bilecik Mobilya gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Bilecik ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder