İŞ İLANI DETAYI

Medikal sarf malzemeleri imalatı alanında faaliyet gösteren sektör lideri ve köklü firmamızda üretim alanında çalışabilecek el becerisi Çin pedalı/kazanlı makine operatörü kullanabilen personel aramaktayızKesim yapabilecekBaşvuracak adayların servislerimizin güzergahı olan Sincan, Etimesgut, Eryaman, Mamak, Kayaş, Pursaklar veya Çubuk bölgelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir.


İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe-


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 21- -40 (9.07.2003 - 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : BALIKHİSAR MAH. KÖYİÇİ SERPMELERİ NO:795/A AKYURT ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇUBUK , MAMAK , AKYURT , PURSAKLAR İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MELİKE HANIM Ünvan : İnsan Kaynakları Telefon : 905360343592 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Çubuk
Pozisyon : Teknisyen
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905360343592

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Teknisyen iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg ÇUBUK veya Edmeg Ankara Teknisyen gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder