İŞ İLANI DETAYI

Kastamonu merkez ve ilçelerinde bulunan Bim Marketlerinin mağazalarında çalıştırılmak üzere engelli personel aranmaktadırİş başvuruları, Kastamonu merkez ilçede bulunan Kuzeykent Mahallesindeki cafeler mağazasına şahsen yapılacaktır.Diğer ilçelerden başvuru yapmak isteyen adaylar kendilerine en yakın Bim Marketine başvuru yapabilirler.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade YeteneğiMarket içerisinde çeşitli düzenleme işleri ve kasiyerlik yapabilecek adaylar tercih edilecektir.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KUZEYKENT MAH. METEHAN CAD. KASTAMONU MERKEZ KASTAMONU MERKEZ KASTAMONU / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AZDAVAY , CİDE , KASTAMONU MERKEZ , ŞENPAZAR , AĞLI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MEHMET BEY Ünvan : Telefon : 903662146429 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kastamonu
İlçe : Azdavay
Pozisyon : Kasiyer
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 903662146429

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Kasiyer iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kastamonu ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kastamonu, Edmeg AZDAVAY veya Edmeg Kastamonu Kasiyer gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kastamonu ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder