İŞ İLANI DETAYI

Yapı market ürünleri satışı yapan firmamızda çalışmak üzere kasiyer alımı olacaktır.


Analitik Düşünebilme-


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 20- (2.07.2004 - Erkek 20- (2.07.2004 -
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KOZBEYLİ KÖYÜ KÜME EVLERİ NO:593 YENİFOÇA FOÇA İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : FOÇA , MENEMEN , ÇİĞLİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : HAKAN ZEYBEK Ünvan : Telefon : 905306378072 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Farketmez

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Foça
Pozisyon : Kasiyer
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905306378072

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Kasiyer iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg FOÇA veya Edmeg İzmir Kasiyer gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder