İŞ İLANI DETAYI

KURULUŞUMUZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE KADIN HEMŞİRE YARDIMCISI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIRBAŞVURULAR ozcanhuzurevi@mynet.com ADRESİ ÜZERİNDEN CV GÖNDEREREK YAPILACAKTIR.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeKURULUŞUMUZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE KADIN HEMŞİRE YARDIMCISI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. BAŞVURULAR ozcanhuzurevi@mynet.com ADRESİ ÜZERİNDEN CV GÖNDEREREK YAPILACAKTIR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Kadın
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : VEDAT DALOKAY CAD.ULUBEY SK.NO:14 GOP ÇANKAYA ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇANKAYA İrtibat Bilgileri : İsim : Ünvan : Telefon : E-posta : ozcanhuzurevi@mynet.com
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Çankaya
Pozisyon : Hemşire
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim :
ozcanhuzurevi@mynet.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Hemşire iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg ÇANKAYA veya Edmeg Ankara Hemşire gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder