İŞ İLANI DETAYI

KIRMA MAKİNALARI İMALATI YAPAN İŞLETMEMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE;GAZALTI KAYNAK YAPABİLECEKKAYNAK USTASI ARANMAKTADIR.AYRINTILAR İŞVERENLE GÖRÜŞÜLECEKTİR.KARABAĞLAR,GAZİEMİR AYRANCILAR VE TORBALI GÜZERGAHINDA SERVİSİMİZ VARDIR.VARDİYA YOKTUR.HAFTASONU ÇALIŞMAMIZ YOKTUR.


deneyimli


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 25- -50 (9.07.1999 - 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : YAZIBAŞI SAN.BÖLG.BALKAN CAD.YAZIBAŞI-TORBALI / İZMİR TORBALI İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : TORBALI , GAZİEMİR , KARABAĞLAR İrtibat Bilgileri Ad Soyad : METİN BEY Ünvan : Telefon : 902328537210 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Torbalı
Pozisyon : Kaynakçı
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902328537210

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Kaynakçı iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg TORBALI veya Edmeg İzmir Kaynakçı gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder