İŞ İLANI DETAYI

TOPTAN PAREKENDE SATIŞ YAPAN MEDİKAL MALZEME SATAN FİRMAMIZA DEPO ELEMANI ALINACAKTIRFİRMANIN YERİ ULAŞIMI ÇOK KOLAY METRO DURAĞI YANINDA DIR.


ÇANKAYA/SÖĞÜTÖZÜNDE BULUNAN MEDİKAL FİRMAMIZA DEPOYA BAKABİLEN TERCİHAN EHLİYETLİ DENEYİMLİ ,DENEYİMSİZ ERKEK ELEMAN ALINACAKTIR. MÜRACAT TEL:MEHMET ETHEM ATİK 0530 2375441


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -50 (31.05.2004 - 15.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SÖĞÜTÖZÜ MAH.DUMLUPINAR BLV.NO:94/B ÇANKAYA/ANKARA ÇANKAYA ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇANKAYA İrtibat Bilgileri : İsim : Ethem atik Ünvan : Müdür Telefon : 905302375441 E-posta : siparis@medikalin.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Çankaya
Pozisyon : Depo
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905302375441
siparis@medikalin.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Depo iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg ÇANKAYA veya Edmeg Ankara Depo gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder