İŞ İLANI DETAYI

Firmamıza '' Depo Görevlisi '' alınacaktır.


Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım ÇalışmasıTecrübeli - tecrübesiz Hafta sonu tatildir.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -30 (13.06.2004 - 15.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ASO-2. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2032.CADDE NO:1/B-1 TEMELLİ SİNCAN SİNCAN ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : POLATLI , KEÇİÖREN , MAMAK , SİNCAN , ETİMESGUT İrtibat Bilgileri : İsim : PINAR ELİBÜYÜK-İREM AĞAR Ünvan : Telefon : 903123947794 E-posta : insankaynakları@gemak.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği Sosyal Olanaklar (Diğer) : Servis (Sincan, Polatlı, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Eryaman)

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Polatlı
Pozisyon : Depo
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 903123947794
insankaynakları@gemak.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Depo iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg POLATLI veya Edmeg Ankara Depo gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder