İŞ İLANI DETAYI

Evyapan Petrol DağPazİnşSanTicA.ŞŞirketimizin bünyesinde Evyapan Shell Şehirgösteren şubemizde çalışmak üzere;


18-45 Yaş arası Diksiyonu düzgün Müşteri ve hizmet odaklı Vardiyalı olarak çalışabilecek İstasyonda akaryakıt pompasında Akaryakıt Satışında görev alacak, Minimum İlkokul ve dengi okullardan mezun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. EKİP ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ !


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 18- -45 (19.07.2006 - 21.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ŞEHİRGÖSTEREN MAH. DOKTOR ASIM GÜZELBEY CADDESİ NO:15 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ŞAHİNBEY , ŞEHİTKAMİL İrtibat Bilgileri Ad Soyad : ABDULKADİR ARIKAN Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ Telefon : 905324426764 E-posta : ik@evyapan.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Gaziantep
İlçe : Şahinbey
Pozisyon : Akaryakıt
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905324426764
ik@evyapan.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Akaryakıt iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Gaziantep ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Gaziantep, Edmeg ŞAHİNBEY veya Edmeg Gaziantep Akaryakıt gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Gaziantep ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder
Gaziantep Geneli İş İlanları