İŞ İLANI DETAYI

Firmamız Beyaz eşya sektöründe cam işlemeciliği yapmaktadır.


Firmamıza üretim hattında işlenen camları temper sonunda kontrol edip toplama profil çakma ve kasaya dizme işlemi yapabilecek elemanlar alınacaktır.Çalışma şekli: Vardiyalı ve pazar tatildir.Servis güzergahı: Çerkezköy kızılpınar kapaklı karaağaç ve çorluSosyal haklar vardır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -45 (8.08.2004 - 10.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KARAAĞAÇ OSB MAH. ESKİBAĞLAR CAD. TEKİRDAĞ KAPAKLI KAPAKLI TEKİRDAĞ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇERKEZKÖY , ÇORLU , KAPAKLI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Ömer Korkut Ünvan : İnsan Kaynakları Operasyon Uzmanı Telefon : 905366292897 E-posta : omer.korkut@yorglass.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Tekirdağ
İlçe : Kapaklı
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905366292897
omer.korkut@yorglass.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Tekirdağ ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Tekirdağ, Edmeg Kapaklı veya Edmeg Tekirdağ Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Tekirdağ ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder