İŞ İLANI DETAYI

Firmamız ayakkabı tabanı üretimi yapmaktadır.


Firmamıza üretimin çeşitli bölümlerinde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacaktır.Çalışma şekli: Tek vardiya ve Haftasonu tatildir.Servis güzergahı: Çerkezköy, Kapaklı ve ErgeneSosyal imkanlar vardır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Kadın 18- -55 (8.08.2006 - 10.07.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -55 (8.08.2006 - 10.07.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KARA MEHMET MAH. AVRUPA SERBEST BÖL. 5 SOK. NO:17 K:1 ERGENE TEKİRDAĞ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇERKEZKÖY , ERGENE , KAPAKLI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : DİLEK YETER Ünvan : iNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Telefon : 905345209811 E-posta : ik@stmerger.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Farketmez

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Tekirdağ
İlçe : Ergene
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905345209811
ik@stmerger.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Tekirdağ ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Tekirdağ, Edmeg Ergene veya Edmeg Tekirdağ Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Tekirdağ ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder