İŞ İLANI DETAYI

MANİSA MERKEZ, SALİHLİ, AKHİSAR, TURGUTLU VE KULA İLÇELERİNDE BULUNAN AKARYAKIT İSTASYONLARIMIZIN BİRİNDE, KİŞİYE UYGUN BİR MESLEKTE ÇALIŞMAK ÜZERE EN AZ %40 ENGELLİ RAPORUNA SAHİP PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIRİLANA BAŞVURMAK İSTEYEN ADAYLAR İŞKURDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.


Takım Çalışması.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 18- (8.08.2006 - Erkek 18- (8.08.2006 -
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MANİSA MERKEZ, SALİHLİ, AKHİSAR, TURGUTLU, KULA MANİSA MERKEZ MANİSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AKHİSAR , KULA , MANİSA MERKEZ , SALİHLİ , TURGUTLU İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Metin KAYA Ünvan : Müdür Telefon : 905354655001 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Manisa
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905354655001

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder