İŞ İLANI DETAYI

AKAVİ SÜT GIDA A.Ş ÜNVANLI FİRMAMIZ DA ÇALIŞMAK ÜZERE BEDEN İŞÇİSİ ARANMAKTADIR


Takım Çalışması.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 18- -42 (8.08.2006 - 10.07.1982 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SALİHLİ O.S.B. 305 MANİSA SALİHLİ SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KULA , SALİHLİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : İlkay Şenyiğit Ünvan : İK ve İdari İşler Şefi Telefon : 905332120572 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Farketmez

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Manisa
İlçe : Salihli
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905332120572

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Manisa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Manisa, Edmeg Salihli veya Edmeg Manisa Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Manisa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder