İŞ İLANI DETAYI

İnsan Gücü İnsan Kaynakları firması aracılığıyla Pepsico fabrikasının patates deposunda görevlendirilmek üzere; Elleçleme bandında patates seçim ve ayıklama işlemini gerçekleştirecek, Kasa indirme esnasında yere dökülen toprak ve patatesleri toplayacak, Depo sorumlularının vereceği sorumlulukları yerine getirecek personel alımı yapılacaktırÇalışma vardiyalı olup yemek ve servis imkanı mevcuttur.İş arayanların, iş ilanına başvuruda bulunduktan sonra işyeri ile irtibata geçmeleri önem arz etmektedir


Sağlık sorunu olmayan,Sabıka kaydı olmayan,Vardiyalı çalışabilecek,İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun çalışacak,


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Kadın 18- -35 (8.08.2006 - 10.07.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 21- -35 (8.08.2003 - 10.07.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : M.O.S.B. 4.KISIM AHMET NAZİF ZORLU BUL. NO:29 YUNUSEMRE MANİSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : MANİSA MERKEZ , YUNUSEMRE , ŞEHZADELER İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Ayşegül Hanım Ünvan : Telefon : 908502793924 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Manisa
İlçe : Yunusemre
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 908502793924

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Manisa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Manisa, Edmeg Yunusemre veya Edmeg Manisa Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Manisa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder