İŞ İLANI DETAYI

-Plastik sulama ekipmanları imalatında çalıştırılmak üzere;-Plastik mandal ve ekipmanları montajı yapabilecek.-El becerisi yetkin vasıfsız bayan personel.Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar Olmayan En Fazla Öğrenim Seviyesi : Doktora Cinsiyet Yaş Kadın 18- -50 (8.08.2006 - 10.07.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : BÜYÜK KAYACIK OSB MAH.502 SK.NO:5/1 SELÇUKLU KONYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AKŞEHİR , BEYŞEHİR , BOZKIR , CİHANBEYLİ , ÇUMRA , DOĞANHİSAR , EREĞLİ/KONYA , HADİM , ILGIN , KADINHANI , KARAPINAR , KULU , SARAYÖNÜ , SEYDİŞEHİR , YUNAK , AKÖREN , ALTINEKİN , DEREBUCAK , HÜYÜK , KARATAY , MERAM , SELÇUKLU , TAŞKENT , AHIRLI , ÇELTİK , DERBENT , EMİRGAZİ , GÜNEYSINIR , HALKAPINAR , TUZLUKÇU , YALIHÜYÜK , KONYA/MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MUSTAFA KOCADAĞ Ünvan : Telefon : 905070941342 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil) En Çok Ücret : 18000 TL

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Konya
İlçe : Selçuklu
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905070941342

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Konya ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Konya, Edmeg Selçuklu veya Edmeg Konya Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Konya ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder