İŞ İLANI DETAYI

Cam işleme makinelerinde çalıştırılmak üzere; Operatör ve operatör yardımcıları alınacaktır.Hazır gelen camların ebatlanması,Boya-baskı yapılması,Tamperlenmesi ve sevkiyata hazırlanması,İşletmede taşıma işlemi yoktur, makinelerin beslenmesi ve boşaltılması vardır.ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:00-18:00 5 GÜN - 18:00 - 03:45 5 GÜN GECE CALIŞANLARI SERVİS BIRAKMAKTADIRHAFTASONU TATİLSERVİS GÜZERGAHI : İLDEM-TALAS-ERKİLET-ESKİŞEHİR BAĞLARI- BELSİN-ZİYA GÖKALP KAYSERİ MERKEZ HER YERE SERVİS VARDIRÇALIŞMA SAATLER: H.İÇİ 08:00 - 18:00 5 gün, 18:00 - 03:45 5 gün Gece çalışanlar servisle bırakılır , HAFTASONUN TATİLDİĞER KONULAR MÜLAKAT ESNASINDA GÖRÜŞÜLECEKTİR.LÜTFEN KURUMA GELEREK YA DA AŞAĞIDAKİ ADIMLARI İZLEYEREK ONLİNE BAŞVURU YAPINIZ.1- TC KİMLİK NUMARANIZ VE ŞİFRENİZ İLE İŞKUR RESMİ WEB SİTESİNE www.iskur.gov.tr GİRİŞ YAPINIZ.SADECE RESMİ WEB SİTESİNDEN ŞİFRE İLE GİRİŞ YAPTIĞINIZ VE BAŞVURUYU TAMAMLADIĞINIZ TAKDİRDE İŞVEREN İLETİŞİM BİLGİLERİNE VE ADRESİNE ULAŞABİLECEKSİNİZ.2-ÖZGEÇMİŞ ALANINDA BULUNAN MESLEK VE ÖĞRENİM BİLGİLERİNİZ İLE BAŞVURACAĞINIZ İLANDAKİ BİLGİLERİN AYNI OLMASINI SAĞLAYINIZ.3-İLAN SAYFASININ EN SONUNDAKİ BAŞVUR BUTONUNA TIKLAYINIZ VE BAŞVURUNUZU TAMAMLAYINIZ DAHA SONRA FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 21- -35 (7.08.2003 - 10.07.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : OSB 21.CD. NU:31 MELİKGAZİ KAYSERİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : KAYSERİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : HARUN ZEYTUN Ünvan : İnsan Kaynakları Müdürü Telefon : 903523214040 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kayseri
İlçe : Melikgazi
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 903523214040

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kayseri ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kayseri, Edmeg Melikgazi veya Edmeg Kayseri Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kayseri ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder