İŞ İLANI DETAYI

Yapılacak işin tanımı : beden işçisi Defne ayıklama ve paketleme firmamıza istihdam edilmek üzere Üretim ve sevkiyat işi yapabilecek personelAlınacak Kişi Sayısı :5Servis Güzergahı : ayrancılar- bulgurcaCinsiyet : erkekYaş : 18-40Askerlik durumu : yapılı veya tecilliEğitim Durumu : en az ilkokulÇalışma Saatleri-vardiya durumu : 08.00-18.00 vardiya yokİletişim :0 533 926 94 99Sosyal olanaklar prim yada yol ücreti : yol ücreti+ öğlen yemeği+ bayram hediyeleriİlanda yer alan BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra mutlaka firmayla iletişime geçiniz


Analitik Düşünebilme.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -45 (8.08.2004 - 10.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : İNÖNÜ MAH. 167 SOK NO:11 TORBALI İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : TORBALI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : burçin hanım Ünvan : muhasebe Telefon : 905339269499 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Torbalı
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905339269499

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg Torbalı veya Edmeg İzmir Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder