İŞ İLANI DETAYI

A101 MENEMEN DEPOMIZDA ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE ÇALIŞACAK PERSONEL ALINACAKTIR.Görev Tanımları : Depo Personeli-Sevkiyat Personeli-Toplama Personeli-Mal Kabul Personeli-Forklift Personeli11 TEMMUZ PERŞEMBE GÜNÜ SAAT:11:00 DA MENEMEN BELEDİYESİ İŞKUR HİZMET NOKTASINDA EK HİZMET BİNASI 1.KAT TOPLU İŞ GÖRÜŞMESİ OLACAKTIR.


.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MENEMEN DEPO MENEMEN İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BORNOVA , KARŞIYAKA , MENEMEN , ÇİĞLİ , BAYRAKLI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : ONUR TÜMEN ATİLLA Ünvan : Telefon : 905378248839 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Menemen
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905378248839

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg Menemen veya Edmeg İzmir Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder