İŞ İLANI DETAYI

ContaFitil üretimi yapan işyerimizde;-İmalat ekibimizde çalışacak,-21-45 yaş arası Erkek,-imalat yapan makineye ham maddenin yerleştirilmesi ve çıkan ürünün sarım yapılarak paketlenmesi işini yapacak,-08:30-18:30 arası 1 saat yemek+1 sat dinlenme-Menderes bölgesinde servis imkanımız bulunmaktadır.-İzin Günü:Pazar


İmalat


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 21- -45 (8.08.2003 - 10.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KISIKKÖY SANAYİ SİTESİ 4. CADDE NO:139 MENDERES İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : MENDERES , GAZİEMİR İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Yavuz Uğurlu Ünvan : İşveren Telefon : 905374360748 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Menderes
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905374360748

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg Menderes veya Edmeg İzmir Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder