İŞ İLANI DETAYI

Plastik film ambalaj üretimi yapan tesisimizde;tercihen askerliğini yapmış,3 vardiya sisteminde çalışacak,takım çalışmasına uygun hatasız çalışabilecek,21-45 yaş aralığında tercihen meslek lisesi mezunu deneyimli deneyimsiz erkek personel alınacaktır.Mesai saatleri içerisinde gelerek form doldurup hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.


.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 21- -45 (9.07.2003 - 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MENEMEN PLASTİK İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. CADDE NO.1 MENEMEN İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KARŞIYAKA , MENEMEN , ÇİĞLİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : NESLİGÜL HANIM Ünvan : Telefon : 902323768666 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Karşıyaka
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902323768666

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg KARŞIYAKA veya Edmeg İzmir Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder