İŞ İLANI DETAYI

Tütün harmanlama, işleme, depolama, kontrol, laboratuvar ve sevkiyat gibi konularda hizmet veren firmamıza; mevsimlik çalışmak üzere Torbalı'da ikamet eden bay-bayan tütün ayırma işçisi aramaktayız.Haftada beş gün iki vardiya çalışıyoruzTorbalı merkeze servisimiz bulunmaktadır.İlanda yer alan Başvur butonunu tıkladıktan sonra mutlaka firma ile irtibata geçiniz.


-


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 20- -45 (9.07.2004 - 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -45 (9.07.2004 - 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : YEDİ EYLÜL MAH. BİGE ÖZGENER CAD. NO:4 TORBALI TORBALI İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : TORBALI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : EMEL KARAMAN Ünvan : Telefon : 902328532793 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Torbalı
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902328532793

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg TORBALI veya Edmeg İzmir Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder