İŞ İLANI DETAYI

Tercihen Alüminyum ergitme veya üretim prosesinde çalışmış, En az ilköğretim Mezunu Vardiyalı çalışabilecek, Askerlikle ilişiği bulunmayan tercihen BAY elemanlar alınacaktır.Sosyal Haklar; İkramiye, Yakacak Yardımı Toplu iş sözleşmesinden kaynaklanan diğer yan haklarServis; Gebze, Çayırova, Şifa Mahallesi, Beylikbağı, Tuzla, Kaynarca, Esenyalı, Kavakpınar, Kurtköy, Pendik E-5, Kartal E-5, Cevizli E-5, Samandıra, Sultanbeyli, Yenidoğan, Sancaktepe, Ferhatpaşa,'


Analitik DüşünebilmeİNTERNETTEN BAŞVURAN ADAYLAR BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN TEMASA GEÇMELİDİR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 18- (13.08.2006 -
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ORTA MAH. ATAYOLU CAD. NO 22 TUZLA İSTANBUL TUZLA İSTANBUL / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KARTAL , PENDİK , TUZLA , GEBZE , DARICA , ÇAYIROVA İrtibat Bilgileri : İsim : merve tavacıoğlu Ünvan : YETKİLİ Telefon : 902163040506 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İstanbul
İlçe : Kartal
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902163040506

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İstanbul ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İstanbul, Edmeg KARTAL veya Edmeg İstanbul Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İstanbul ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.