İŞ İLANI DETAYI

PEYNİRCİ BABA KAHVALTILIK ÜRÜNLERİN ÜRETİLMESİNE YÖNELİK ÖZELLİKLE ZEYTİN ÜRETİMİNDE VASIF GEREKTİRMEYEN İŞLERDE ÇALIŞACAK ELEMAN ARANMAKTADIR.MAAŞ ASGARİ ÜCRETİN ÜZERİNDEDİR , TEK VARDİYALI , CUMARTESİ VE PAZAR TATİLDİRGEMLİK VE ORHANGAZİ İLÇELERİNE SERVİS MEVCUTTURİŞ ARAYAN DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR & ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik-


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 18- -55 (8.08.2006 - 10.07.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : YALOVA YOLU PARSBEY MAH. 71. SOK. NO: 60 GEMLİK BURSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : GEMLİK , ORHANGAZİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : NEŞE HANIM Ünvan : Telefon : 902245149484 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Bursa
İlçe : Gemlik
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902245149484

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Bursa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Bursa, Edmeg Gemlik veya Edmeg Bursa Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Bursa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder