İŞ İLANI DETAYI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI%98 oranda Avrupa bölgesine ihracat yapan ve MalıköyBaşkent OSB' de yer alan talaşlı imalat firmamıza vasıflı/vasıfsız personel alınacaktırİmalat makineleri Torna/Freze/Taşlama/Kaynak kullanmaya ilgili,Yetiştirilmek üzere personeller alınacaktır.Çalışma arkadaşları aramaktayızPersonel servisi sağlanmaktadır, servis güzergâhı iş görüşmesinde paylaşılacaktır.


İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım ÇalışmasıGelişmeye ve öğrenmeye istekli


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : Başkent OSB Atatürk Blv. no:81 Malıköy SİNCAN ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : SİNCAN İrtibat Bilgileri : İsim : Hüseyin Özkan Ünvan : Üretim Müdürü Telefon : 905540210457 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği, Yemek Ücreti Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Sincan
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905540210457

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Vasıfsız iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg SİNCAN veya Edmeg Ankara Vasıfsız gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder