İŞ İLANI DETAYI

HAFTAİÇİ VARDİYALI ÇALIŞMA VARDIRCUMARTESİ PAZAR TATİLKIZILCAHAMAM-KAZAN-SİNCAN-ETİMESGUT-FATİH-ERYAMAN-MAMAK-NATOYOLU-SİTELER-HÜSEYİNGAZİ -ŞENTEPE-YENİMAHALLE-DEMET-PURSAKLAR-BAĞLUM SEMTLERİNE SERVİSİMİZ MEVCUT


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade YeteneğiFiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade YeteneğiVARDİYALI ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK.AYRINTILAR İŞVEREN İLE GÖRÜŞÜLECEKTİR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek 18- -60 (13.06.2006 - 15.05.1964 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SARAY MAH. FATİH SULTAN MEHMET BULVARI NO:355/A KAZAN/ANKARA KAHRAMAN KAZAN ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : ANKARA İrtibat Bilgileri : İsim : ÖZTEKİN YILMAZ Ünvan : İDARİ İŞLER ŞEFİ Telefon : 905337066116 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
Pozisyon : Vasıfsız
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905337066116

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder