İŞ İLANI DETAYI

Evyapan Demir SanİnşVe TicLtdŞtiŞirketimizin bünyesindeEvyapan Demir İşletmemizde çalışmak üzere;TIR ŞOFÖRÜ EKİP ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ !


En Az 5 Yıl Uzun Yol Şoförlüğü Deneyimi Olan, E sınıfı Ehliyete Sahip, Src 4 Belgesine Sahip, Psikoteknik Belgesine Sahip, Dijital Ehliyete Sahip, 25-45 Yaş Arası, Minimum İlkokul ve Dengi Okullardan Mezun Askerlik Görevini Tamamlamış TIR ŞOFÖRÜ EKİP ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ ! Görüşmeler Sanayi Mah. 60700 Nolu Cad. No: 5 Şehitkamil- Gaziantep Çimento Kavşağı, Evyapan Demir Fabrikasında yapılacaktır.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 25- -40 (8.08.1999 - 10.07.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SANAYİ MAH. 60700 NLU CAD. NO:5 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ŞEHİTKAMİL İrtibat Bilgileri Ad Soyad : ABDULKADİR ARIKAN Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ Telefon : 905324426764 E-posta : ik@evyapan.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Gaziantep
İlçe : Şehitkamil
Pozisyon : Şoför
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905324426764
ik@evyapan.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Şoför iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Gaziantep ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Gaziantep, Edmeg Şehitkamil veya Edmeg Gaziantep Şoför gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Gaziantep ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder
Gaziantep Geneli İş İlanları