İŞ İLANI DETAYI

Gençbay Parke Taşımacılık bünyesindeki Havran tesisinde çalıştırılmak üzere Tır- Çekici Şöförü aranmaktadır.SY.Burhaniye - Zeytinli - Edremit servisi vardır .


Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve Tecrübe SRC VE PSİKOTEKNİK BELGESİNE SAHİP


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ZEYTİNLİ MH SANAYİ MEVKİİ NO 33 EDREMİT/BALIKESİR BALIKESİR EDREMİT/BALIKESİR BALIKESİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BURHANİYE , EDREMİT/BALIKESİR , HAVRAN İrtibat Bilgileri Ad Soyad : SALİH AYDIN Ünvan : Telefon : 905448588004 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Sürücü Belgesi : DE En Az Ücret : 17100 TL (AGİ Dahil Değil) En Çok Ücret : 30000 TL

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Balıkesir
İlçe : Balıkesir Edremit
Pozisyon : Şoför
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905448588004

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Şoför iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Balıkesir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Balıkesir, Edmeg Balıkesir Edremit veya Edmeg Balıkesir Şoför gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Balıkesir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder