İŞ İLANI DETAYI

FİRMADA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ELEMAN ALINACAKTIRÜCRET VE DETAYLAR İŞVEREN İLE GÖRÜŞÜLECEKTİR.LÜTFEN KURUMA GELEREK YA DA AŞAĞIDAKİ ADIMLARI İZLEYEREK ONLİNE BAŞVURU YAPINIZ.1-TC KİMLİK NUMARANIZ VE ŞİFRENİZ İLE İŞKUR RESMİ WEB SİTESİNE www.iskur.gov.tr GİRİŞ YAPINIZ.SADECE RESMİ WEB SİTESİNDEN ŞİFRE İLE GİRİŞ YAPTIĞINIZ VE BAŞVURUYU TAMAMLADIĞINIZ TAKDİRDE İŞVEREN İLETİŞİM BİLGİLERİNE VE ADRESİNE ULAŞABİLECEKSİNİZ.2-ÖZGEÇMİŞ ALANINDA BULUNAN MESLEK VE ÖĞRENİM BİLGİLERİNİZ İLE BAŞVURACAĞINIZ İLANDAKİ BİLGİLERİN AYNI OLMASINI SAĞLAYINIZ.3-İLAN SAYFASININ EN SONUNDAKİ BAŞVUR BUTONUNA TIKLAYINIZ VE BAŞVURUNUZU TAMAMLAYINIZ DAHA SONRA FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.


Analitik Düşünebilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve TecrübeHALI ÜRETİMİNDE HALILARIN SAÇAKLARINI DÜZENLEYEBİLECEK, ÜRETİMİ AKSATMADAN MAKİNELERİN ÇALIŞIR DURUMDA KALMASINI SAĞLAYABİLECEK 2 ELEMAN ARANIYOR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Kadın 18- -55 (28.08.2006 - 10.07.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -55 (28.08.2006 - 10.07.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MİMARSİNAN O.S.B 13.CAD NO:16 MELİKGAZİ KAYSERİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BÜNYAN , DEVELİ , FELAHİYE , İNCESU , PINARBAŞI/KAYSERİ , SARIOĞLAN , SARIZ , TOMARZA , YAHYALI , YEŞİLHİSAR , AKKIŞLA , TALAS , KOCASİNAN , MELİKGAZİ , HACILAR , ÖZVATAN , KAYSERİ/MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MEHMET YILDIRIM Ünvan : Telefon : 905558564601 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği Sosyal Olanaklar (Diğer) : GÖRÜŞME NETİCESİNDE BARINMA İÇİN YER TARAFIMIZCA AYARLANABİLECEKTİR.

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kayseri
İlçe : Melikgazi
Pozisyon : Terzi
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905558564601

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Terzi iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kayseri ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kayseri, Edmeg Melikgazi veya Edmeg Kayseri Terzi gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kayseri ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder