İŞ İLANI DETAYI

5+1 evim için Haftada 3 Gün çalışabilecek, genel ev düzenini sağlayabilecek, balkon, banyo, cam, mutfak temizliğini yapabilecek, toz alma, çamaşır, ütü gibi işlerden sorumlu olabilecek, temiz, güvenilir, gündüzlü çalışabilecek Temizlikçi arıyoruzLütfen kriterlerimize dikkat ederek başvuru yapın.


Balkonu TemizleyebilmeliBanyoyu TemizleyebilmeliCamları TemizleyebilmeliÇamaşır YıkayabilmeliGenel Ev Temizliği YapabilmeliMobilyaların Tozunun AlabilmeliMutfağı TemizleyebilmeliÜtü Yapabilmeli


İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Bursa
İlçe : Mudanya
Pozisyon : Temizlik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İletişim : -

İLAN SAYFASINA GİT

Temizlik iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Bursa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Bursa , Edmeg Mudanya veya Edmeg Bursa Temizlik gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Bursa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder