İŞ İLANI DETAYI

ACIGÖLDE BULUNAN FABRİKADA ÇAY KAHVE VE TEMİZLİK İŞLERİNİ YAPACAK PERSONEL ALINACAKTIR.ŞARTLAR VE OLANAKLAR İŞVEREN İLE GÖRÜŞÜLECEKTİR.


.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 25- -45 (30.06.1999 - 11.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : YUKARI MH. NEVŞEHİR CAD. NEVŞEHİR ACIGÖL ACIGÖL NEVŞEHİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AVANOS , DERİNKUYU , GÜLŞEHİR , HACIBEKTAŞ , KOZAKLI , NEVŞEHİR MERKEZ , ÜRGÜP , ACIGÖL İrtibat Bilgileri Ad Soyad : NURİ ÖZTÜRK Ünvan : Telefon : 905353761919 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Nevşehir
İlçe : Avanos
Pozisyon : Temizlik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905353761919

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Temizlik iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Nevşehir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Nevşehir, Edmeg AVANOS veya Edmeg Nevşehir Temizlik gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Nevşehir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder
Nevşehir Geneli İş İlanları