İŞ İLANI DETAYI

Kocaeli şehir hastanesinde çalışacak temizlik görevlisi ve hasta taşıma personeli alınacaktır.12.07.2024 tarihinde saat 14:00 cuma günü kocaeli çalışma ve iş kurumu il müdürlüğünde toplu görüşme yapılacaktır.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik.12.07.2024 tarihinde saat 14:00 cuma günü kocaeli çalışma ve iş kurumu il müdürlüğünde toplu görüşme yapılacaktır.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : kocaeli şehir hastanesi İZMİT KOCAELİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : KOCAELİ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : damla özkok Ünvan : Telefon : 905396668970 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kocaeli
İlçe : İzmit
Pozisyon : Temizlik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905396668970

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Temizlik iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kocaeli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kocaeli, Edmeg İzmit veya Edmeg Kocaeli Temizlik gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kocaeli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder