İŞ İLANI DETAYI

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ENGELLİ PERSONEL İSTİHDAM EDİLECEKTİR.


.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -43 (8.08.2004 - 10.07.1981 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : DENİZ MAH. PETROL OFİSİ CAD. NO:43 DERİNCE DERİNCE KOCAELİ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KOCAELİ MERKEZ , KÖRFEZ , DERİNCE , İZMİT , BAŞİSKELE İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MURAT ERSOY Ünvan : Telefon : 902622392270 E-posta : murat.ersoy@koruma.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Kocaeli
İlçe : Derince
Pozisyon : Temizlik
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902622392270
murat.ersoy@koruma.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Temizlik iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Kocaeli ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Kocaeli, Edmeg Derince veya Edmeg Kocaeli Temizlik gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Kocaeli ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder