İŞ İLANI DETAYI

YEMEK ŞİRKETİMİZDE DENEYİMLİ, SRC4 BELGESİ OLAN, 22-45 YAŞ ARASI, ERKEK, BAĞCILAR VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN ŞOFÖR ARANMAKTADIR.


Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeDENEYİM SAHİBİ VE SRC4 BELGESİ OLAN ŞOFÖR ARANMAKTADIR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 22- -45 (12.06.2002 - 15.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MAHMUTBEY MAH. 2505 SOK. NO:3 BAĞCILAR/İSTANBUL BAĞCILAR İSTANBUL / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BAĞCILAR , BAHÇELİEVLER , BAŞAKŞEHİR İrtibat Bilgileri : İsim : AYŞEGÜL KOÇAK Ünvan : PERSONEL MÜDÜRÜ Telefon : 902124465989 E-posta : kocak_aysegul@deryayemek.com.tr
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İstanbul
İlçe : Bağcılar
Pozisyon : Şoför
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902124465989
kocak_aysegul@deryayemek.com.tr
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Şoför iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İstanbul ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İstanbul, Edmeg BAĞCILAR veya Edmeg İstanbul Şoför gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İstanbul ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.