İŞ İLANI DETAYI

İNŞAAT MALZEMELERİ VE BANYO MALZEMELERİ SATAN KILIÇLAR İNŞAAT MALZEMELERİ LOJ.İNŞ.GIDASAN.TİC.LTD.ŞTİ FİRMASI BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE C SINIF EHLİYET - SRC PSİKOTEKNİK BELGESİ SAHİBİ , İŞ GEREĞİ TRANSPALETTE KULLANABİLECEK ŞOFÖR ALINACAKTIRİŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMEDEN ÖNCE İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALINIZİŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDEBİLİRSİNİZ - ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDEBİLİRSİNİZ.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik-


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 18- -55 (8.08.2006 - 10.07.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : EŞREF DİNÇER MAH IRMAK SK.NO:53/2 GEMLİK BURSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : GEMLİK İrtibat Bilgileri Ad Soyad : ARZU HANIM Ünvan : Telefon : 902245120423 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Bursa
İlçe : Gemlik
Pozisyon : Şoför
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902245120423

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Şoför iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Bursa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Bursa, Edmeg Gemlik veya Edmeg Bursa Şoför gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Bursa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder