İŞ İLANI DETAYI

Firmamız Ortana A.Ş., Akıllı Ulaşım ve Sensör Teknolojileri konusunda uzmanlaşmış, ağırlıklı ihracata yönelik Elektronik ve Elektromekanik sistemler üreten, Ar-Ge odaklı şirkettirİşe alınacak personel firmamızın ASO 1OSB'de bulunan Sincan fabrikasında çalışacaktırİşin ayrıntılı tanımı aşağıda yer almaktadır:Şirketimizin Ankara-Sincan'da bulunan üretim tesislerinde yer alan Satın Alma, Üretim Ve İdari bölümlerin vereceği işlerin yapılması ve takibi konularında görev alacakBölüm şefine bağlı olarak çalışacak,Şirket içinde yer alan diğer bölümlerle etkin, verimli, işbirliği içinde çalışacak,Şirket kurallarına eksiksiz uyacak,Firmamız satın alma, üretim ve idari bölümler tarafından verilecek Kamu ve Özel Sektörde idari iş takiplerini yürütecek ,yönlendirilme ve idamesinde şefi ile sorumlu olacak,Firma içi personel, diğer gruplar, Müşteri-Tedarikçi Firmalar, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile şirket kurumsal işleyişindeki iş takiplerini sağlayacak, personel ve 3.üncü kişilerin sevk ve ulaşımlarının yanı sıra mal alımlarında nakliye işleri gibi işyerinin diğer tüm araç kullanımlarında yer alacak deneyimli şoför alınacaktır.


Dinamik, çözüm odaklı ve iş disiplinine sahip,Askerliğini yapmış,En az C veya E sınıfı ehliyete sahip, SRC-2/SRC-4 ve Psikoteknik Belge sahipleri tercih sebebidir. İşverene ait işverenin belirleyeceği süreli ve/veya sürekli projelerde yurtiçi, yurtdışı çalışma İşin gerekleri çerçevesinde anlık mesai yapabilme, şehir içi, şehirlerarası, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,Grup çalışması, koordinasyonu ve iş geliştirme yapabilen,Kamu ve özel sektör, iş takipleri yapabilen kişiler tercih edilecektir.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 18- -45 (9.07.2006 - 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ASO 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ AHİ EVRAN MAH. OĞUZ CAD. NO:30/1 SİNCAN ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : ANKARA İrtibat Bilgileri Ad Soyad : BÜŞRA KAYA Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Telefon : 903125929100 E-posta : insankaynaklari@ortana.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
Pozisyon : Şoför
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 903125929100
insankaynaklari@ortana.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder