İŞ İLANI DETAYI

ÖZÇELİK OPEL PERAKENDE YEDEK PARÇA FİRMASINA ŞOFÖR ALINACAKTIR.


İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve TecrübeŞAŞMAZ OTO SANAYİ SİTESİNDEKİ PERAKENDE İŞYERİMİZDE YEDEK PARÇA DAN ANLAYAN ,SANAYİ İÇİNDE PARÇA DAĞITIMI YAPABİLECEK PERSONEL ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ VE DİĞER KOŞULLAR İŞVERENLE GÖRÜŞÜLECEKTİR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 25- -45 (13.06.1999 - 15.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : BAHÇEKAPI MH. OTO SANAYİ SİTESİ 1.CAD. 2530. SOK NO:39 ETİMESGUT ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : SİNCAN , ETİMESGUT İrtibat Bilgileri : İsim : BEKİR ÖZÇELİK Ünvan : Telefon : 905425412062 E-posta : ozcelikmuhasebe06@gmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Sincan
Pozisyon : Şoför
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905425412062
ozcelikmuhasebe06@gmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Şoför iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg SİNCAN veya Edmeg Ankara Şoför gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder