İŞ İLANI DETAYI

Makina imalatı yaptığımız firmamız bünyesinde çalışacak meram bölgesinde ikamet eden servis şoförü aramaktayız.Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve Tecrübesrc ve psikoteknik belgeleri olan25- 40 yaş aralığındameram bölgesinde ikamet eden


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Erkek 25- -40 (31.07.1999 - 10.07.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ORTAKONAKOSB.MAH.500 NOLU SK.NO:17 KARATAY KONYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlleri : KONYA İrtibat Bilgileri Ad Soyad : nuriye ışıklı Ünvan : idari işler sorumlusu Telefon : 905551430623 E-posta : bilgi@tce-converting.com
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Konya
İlçe : Karatay
Pozisyon : Şoför
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905551430623
bilgi@tce-converting.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Şoför iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Konya ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Konya, Edmeg Karatay veya Edmeg Konya Şoför gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Konya ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder