İŞ İLANI DETAYI

DIŞKAPI MEVKİSİNDE OTURAN ŞOFÖR ARANMAKTADIRPERSONEL SERVİSİ YAPACAK AYNI ZAMANDA SEVKİYAT PLANI DOĞRULTUSUNDA ÜRÜNLERİ EKSİKSİZ TESLİM ETMEKMONTAJ BÖLÜMÜNE DESTEK VERMEKPSİKOTEKNİK VE SRC1, SRC 2 OLAN PERSONEL D1,D,C,E EHLİYETTEN BİRİ OLMASI YETERLİÖğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar Olmayan En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Erkek 25- -45 (10.06.1999 - 15.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : HAB Ankara Havacılık ve Uzay OSB K3 Caddesi No:4, 06980 Kahramankazan/Ankara KAHRAMAN KAZAN ANKARA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ALTINDAĞ , KEÇİÖREN İrtibat Bilgileri : İsim : ÖZLEM ORTAKCI Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI Telefon : 905358321867 E-posta : oortakci@arilhavacilik.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Sürücü Belgesi : C ve D1 Askerlik Durumu : Farketmez

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Ankara
İlçe : Altındağ
Pozisyon : Şoför
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905358321867
oortakci@arilhavacilik.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Şoför iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Ankara ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Ankara, Edmeg ALTINDAĞ veya Edmeg Ankara Şoför gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Ankara ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder