İŞ İLANI DETAYI

DUMANKAYA ELEKTRİK - İŞ YERİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE EHLİYETİ OLAN ELEKTRİK MALZEMESİ SATIŞI YAPABİLECEK DÜKKANIN TEMİZLİĞİ VE DÜZENİNİ SAĞLAYACAK İŞ ARKADAŞI ARIYORUZ.GÖRÜŞME YÜZ YÜZE OLACAKTIR.


İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif AlabilmeDUMANKAYA ELEKTRİK - İŞ YERİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE EHLİYETİ OLAN ELEKTRİK MALZEMESİ SATIŞI YAPABİLECEK DÜKKANIN TEMİZLİĞİ VE DÜZENİNİ SAĞLAYACAK İŞ ARKADAŞI ARIYORUZ.GÖRÜŞME YÜZ YÜZE OLACAKTIR.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Doktora Cinsiyet Yaş Erkek 20- -40 (30.06.2004 - 11.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : PİRİÇELEBİ MAH. ATATÜRK CAD. RİZE MERKEZ RİZE MERKEZ RİZE / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : İKİZDERE , KALKANDERE , RİZE MERKEZ , GÜNEYSU , DEREPAZARI , İYİDERE İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MURAT DELİBALTA Ünvan : İŞ YERİ SAHİBİ Telefon : 905376207525 E-posta : delibaltamurat53@gmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf En Az Ücret : 1700012 TL (AGİ Dahil Değil)

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Rize
İlçe : İkizdere
Pozisyon : Satış Pazarlama
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905376207525
delibaltamurat53@gmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Satış Pazarlama iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Rize ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Rize, Edmeg İKİZDERE veya Edmeg Rize Satış Pazarlama gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Rize ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder