İŞ İLANI DETAYI

Güntaş AVM bünyesinde satış alanında çalışacak, ürün bilgisi, kasa ve reyonlarda başarılı, müşteri ilişkileri ile aktif çalışma sağlayabilecek, kaliteli ürün ve hizmetler sunma amacını ön planda tutacak çalışma arkadaşları aramaktayız.Hedefleri olan çalışma arkadaşlarımızla firmamızda büyümek ve yeni fırsatları değerlendirmek üzere başvurularınızı bekliyoruz. İlana başvuru yapmayı düşünen adaylar ilan metni sonunda bulunan ' Başvur' butonuna bastıktan sonra firmanınGüntaş AVM internet sitesi; https://www.guntasavm.com/Personel-Is-Basvuru-Formu,DFO-1.htmladresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.


Satış ve mağazacılık konusunda kariyer yapmayı hedefleyen,Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, güler yüzlüEkip içerisinde uyumlu çalışarak tüm ekip arkadaşlarına destek olmakÇalışma ve kendini geliştirme konusunda yüksek motivasyon sahibiİletişim ve ikna becerisi yüksek,Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış,Tercihen İngilizce ve Arapça bilen.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 19- -35 (20.06.2004 - 25.05.1988 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 19- -35 (20.06.2004 - 25.05.1988 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : Kemerkaya Mah. Maraş Cad. İpekyolu İş Merkezi No:2 TRABZON MERKEZ TRABZON / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AKÇAABAT , ARAKLI , ARSİN , TRABZON MERKEZ , YOMRA , ORTAHİSAR İrtibat Bilgileri : İsim : Ünvan : Telefon : E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Trabzon
İlçe : Akçaabat
Pozisyon : Satış Danışmanı / Uzmanı
Cinsiyet : Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : Trabzon ÖZGÜNEŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim numarası


Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder