İŞ İLANI DETAYI

RÜVEYDA GELİNLİK'TE ÇALIŞACAK ELEMAN ARANMAKTADIR.MÜRACAAT İÇİN;1-İNTERNET SİTEMİZDEN BAŞVURU YAPARAK, FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇEREK RANDEVU ALABİLİR,2- KURUMUMUZA BİZZAT GELEREK İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN ALACAĞINIZ GÖNDERME FORMU İLE GÖRÜŞMEYE GİDEBİLİRSİNİZ.


Müracaat İçin;1-https://esube.iskur.gov.tr İnternet adresimizden iş arayan girişi ile başvuru yapılarak , firma ile iletişime geçilerek randevu alınabilir,2- Kurumumuza bizzat gelerek İş ve Meslek Danışmanınızdan alacağınız gönderme formu ile görüşmeye gidebilirsiniz


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın 18- -45 (9.07.2006 - 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MEHMET PAŞA MAH. SARAYBOSNA CAD. NO 29 (RÜVEYDA GELİNLİK) SİVAS MERKEZ SİVAS / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : SİVAS MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MÜCAHİT ŞAHİN Ünvan : Telefon : 905424083094 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Sivas
Pozisyon : Satış Pazarlama
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905424083094

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder