İŞ İLANI DETAYI

Akyazı’da faaliyet gösteren Tanrıkulu Kauçuk ve Döküm firmamıza ; Danışmada görevlendirilecek aynı zamanda satın alma işlemlerini de yapacak takım arkadaşı arayışımız mevcuttur. En az Lise mezunu22-35 yaş aralığındaBayanDanışmada gelen telefonları cevaplayacak,Satın Alma Müdürü ile koordineli çalışacak,Adayların başvurularını bekliyoruz.


Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneğiİşin TanımıHaftalık ödeme planının oluşturulması ve muhasebeye iletilmesiGelen irsaliyelerin mikro programına girilmesiSatın alması yapılan malzemelerin tedarik sürecinin kontrol edilmesi Servisimiz Adapazarı-Akyazı-Erenlerden vardır. En az Lise mezunu22-35 yaş aralığındaBayanDanışmada gelen telefonları cevaplayacak,Satın Alma Müdürü ile koordineli çalışacak,Adayların başvurularını bekliyoruz. İşin TanımıHaftalık ödeme planının oluşturulması ve muhasebeye iletilmesiGelen irsaliyelerin mikro programına girilmesiSatın alması yapılan malzemelerin tedarik sürecinin kontrol edilmesi


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Önlisans Cinsiyet Yaş Kadın 22- -40 (12.12.2001 - 16.11.1983 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KÜÇÜCEK İSTİKLAL MAH: KIŞLA ALANI CAD. NO : 57/111 AKYAZI/SAKARYA AKYAZI SAKARYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AKYAZI , ADAPAZARI , ERENLER İrtibat Bilgileri : İsim : Bilge Sarılar Ünvan : İnsan Kaynakları Sorumlusu Telefon : 905380510803 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Sakarya
İlçe : Akyazı
Pozisyon : Satın Alma Sorumlusu
Cinsiyet : Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905380510803

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder