İŞ İLANI DETAYI

BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. FİRMASINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE:Reyon Görevlisi mesleğinde deneyimli bay eleman alınacaktır.Ön görüşme; Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde İş ve Meslek Danışmanlarınca yapılacak olup talebe başvurmak isteyenlerin Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne gelerek iş ve meslek danışmanlığı servisinden işe gönderme formu almaları ya da sistemden talebe başvuru yaptıktan sonra işverenle iş görüşmesini şahsen yapmaları gerekmektedir. Bilgi ve işlem için İş ve Meslek Danışmanınızla görüşebilirsiniz. İ.Uİşyeri İrtibat Telefonu: İSMAİL DEMİR - : 0 366 214 96 77 / Dahili:25778


Merkez ilçede ikamet eden,28 yaşını aşmamış,En az lise mezunu,Mağaza içi reyonlarda çalışacak,Gıda/reyon bilgisi olan,Askerliğini yapmış,Reyon Görevlisi mesleğinde deneyimli bay eleman alınacaktır.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek -2822.09.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : İNÖNÜ MH.TAŞKÖPRÜ CAD. DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YANI NO:55 KASTAMONU KASTAMONU MERKEZ KASTAMONU / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KASTAMONU MERKEZ İrtibat Bilgileri : İsim : İSMAİL DEMİR Ünvan : YETKİLİ Telefon : 903662149677 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İŞ İLANI BİLGİSİ
Bölge : Karadeniz Bölgesi
Şehir : Kastamonu
İlçe :
Pozisyon : Reyon Görevlisi
Cinsiyet : Bay veya Bayan
Sektör :
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 903662149677

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.


Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder